Obchodní asistent/ka – částečný úvazek/brigáda - Maminky, Studenti, Flexibilita

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha 2, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
10 000 - 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš u nás dělat?
• Především telefonovat a oslovovat obchodní partnery
• Volat budeš naši interní databázi (žádné studené kontakty ;-)
• Sjednávat termíny schůzek pro naše obchodníky
• Doplňovat jednoduchou administrativu
• Nejedná se o přímý prodej ani práci v call centru
• Budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří mají s telefonováním prokazatelnou zkušenost - pokud to není ve tvém životopise poznat, připiš krátké shrnutí do zprávy pro nás ;-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti nabízíme?
• Tým nadšenců a bláznů do své práce ;-)
• Dobré platové ohodnocení – fixní mzda + bonusy za domluvené schůzky
• Brigádu – práci na DPP (dohoda o provedení práce) v rozsahu min. 16 hod/týden
• Práce je vhodná pro maminky na mateřské i studenty
• Flexibilní pracovní dobu – rozložení práce je na Tobě
• Mobil a notebook – tarif s daty samozřejmě i pro soukromé užití
• Dlouhodobou spolupráci
• Když budeš chtít, je u nás možnost kariérního růstu
• Příjemné pracovní prostředí, kancelář na Vinohradské
• Nástup nejlépe ihned, popřípadě dohodou

Informace o náboru

Ozvi se nám! Pošli svůj životopis spolu s fotkou. Budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří mají s telefonováním prokazatelnou zkušenost - pokud to není ve tvém životopise poznat, připiš krátké shrnutí do zprávy pro nás . My Ti zavoláme a probereme detaily po telefonu (jak jinak?!) a pak na osobním pohovoru :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro malou firmu, která vytváří moderní a designové interiéry hledáme novou posilu týmu!
Potřebujeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici, která bude podporou pro obchodníky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bys měla/měl mít a umět?
• Zkušenost s telefonováním
• Chuť komunikovat, telefonovat a nebát se zeptat (nás v týmu i klienta na mobilu)
• Čas u nás být minimálně 16 hodin týdně
• Vyznat se v práci na PC, hlavně Excel, Word, Outlook
• Být zodpovědný/ná, s chutí se učit a posouvat dál
• Tah na branku (sjednání schůzky ;-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3929849  Datum zveřejnění: 26.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 10 000 Kč/měsíc