Hlavní účetní – Zlín, HPP, Bonusy, Flexibilní doba, 5 týdnů dovolené

Novitim s.r.o.

Místo práce
Zlín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Správa a vedení kompletní účetní agendy (uzávěrky, daně, účtování majetku, …)
• Spolupráce s daňovým poradcem a auditorem
• Příprava podkladů pro reporting a controlling
• Koordinace týmu 3 lidí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující finanční ohodnocení – Nástupní mzda 28.000 Kč, po zkušební době navýšení
• HPP
• Bonusy – měsíčně závisející na Vaší šikovnosti
• 13.plat
• 5 týdnů dovolené
• Sick days
• Flexibilní pracovní dobu – na individuální domluvě
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Multisport kartu
• Stravenky
• Samostatnou kancelář
• Možnost osobního rozvoje
• Zaškolení – nehodíme Vás do vody
• Odborné školení – záleží na Vás, zda se budete chtít dále zdokonalovat
• Masáže 2x týdně – pro psychickou i fyzickou pohodu
• Možnost stravování přímo ve společnosti
• Jsme tým, který si pomáhá – u nás se budete cítit dobře
• Kafeterie – neomezené množství kávy, páteční bohaté snídaně…
• Máme na trhu své místo – máte u nás jistotu dlouhodobého zaměstnání
• Nástup dle domluvy
• Místo práce: Zlín

Informace o náboru

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis, my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a potom na osobním či online pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Zabýváme se poskytováním obalových řešení již mnoho let. Se svými zákazníky i zaměstnanci jednáme lidsky a férově! Právě hledáme šikovné uchazeče a uchazečku na místo hlavní účetní.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání ekonomického směru
• Znalost účetní i daňové legislativy a vedení účetnictví
• Orientace v podvojném účetnictví
• Znalost práce na PC – MS Office, SAP
• Samostatnost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3931949  Datum zveřejnění: 1.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc