Obchodní manažer s němčinou - provize, auto, bonusy, home office

Novitim s.r.o.

Místo práce
Třebíč, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete náplní vaší práce?
• Vyhledávání nových projektů a obchodních partnerů
• Udržování obchodních vztahů se stávajícími partnery
• Technické poradenství zákazníkům
• Komplexní zajištění objednávek (smlouvy, dokumentace a spolupráce s výrobou…)
• Aktivní účast na veletrzích
• Reporting a odpovědnost za pracovní povinnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
• Dobré platové ohodnocení – fix + provize
• Bonusy
• Práci na HPP
• Pozici pro zkušené obchodníky i „zapálené“ absolventy
• Auto i k soukromým účelům
• Možnost home office po zapracování
• Vlastní plánování a rozložení aktivit i pracovní doby
• Podíl na šíření kvalitního českého designu
• Využití němčiny v každodenní komunikaci
• Další jazykové vzdělávání
• Zaškolení na montážích i ve výrobě
• Odborná vzdělávání
• Notebook
• Mobil
• Kafeterii
• Firemní akce
• Zajímavou práci v mladém kolektivu
• Příspěvek na stravování
• Týden dovolené navíc – celkem 5 týdnů
• Kancelář v okrese Třebíč, klienty v regionu Rakouska a Česka

Informace o náboru

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis. Jakmile posoudíme, že se na pozici hodíte, ozveme se Vám telefonicky. Společně probereme detaily po telefonu a potom na osobním či online pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro výrobní, kovozpracující a dřevozpracující společnost hledáme vhodné uchazeče na pozici obchodníka pro český i rakouský trh.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na pozici potřebujete:
• Komunikativní znalost němčiny (vedení obchodních jednání)
• Vzdělání ideálně stavebního nebo strojního směru
• Zkušenost na obdobné pozici nebo „zapálení a chuť se učit“ pro absolventy
• Orientaci ve stavebních projektech a technice, cit pro design
• Řidičský průkaz a ochotu cestovat i na delší cesty po Rakousku
• Bydliště v okrese Třebíč, případně u hranic s Rakouskem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3944430  Datum zveřejnění: 31.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc