BI Developer - Brno - od 65.000,- + bonusy a rozvoj

Novitim s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 65 000 Kč/měsícSickdays, 25 dovolené, kvartální a roční bonusy, firemní vzdělávání, teambuildingové akce, notebook a telefon k soukromým účelům, automobil po dohodě, kafetérie.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specializujeme se na dodávku BI řešení s naším týmem konzultantů už od devadesátých let. Stali jsme se větší společností, ale uvnitř si udržujeme rodinnou a neformální atmosféru s individuálním přístupem. Jako náš kolega nebo kolegyně na pozici BI vývojáře se budete účastnit zajímavých projektů, budete mít možnost uplatnit své znalosti a my vás, kromě atraktivního finančního ohodnocení, podpoříme i v seberozvoji.

Co budete mít jako vývojář na starosti:

• Vývoj reportů.
• Vývoj dashboardů.
• Programování SQL.
• Tvorbu datových skladů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:

• Atraktivní mzdové ohodnocení od 65.000 výše (podle Vašich zkušeností).
• Kvartální a roční bonusy.
• Možnost používání špičkové technologie.
• HPP/IČO.
• Možnost občasného homeoffice.
• Notebook a mobil i k soukromým účelům.
• Kafetérii.
• 25 dní dovolené.
• Sickdays.
• Pravidelné firemní akce a setkávání.
• Odborné školení a vzdělávání.
• Využití anglického jazyka.
• Kancelář v Brně.

Informace o náboru

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis, my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a pak na osobním pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vývoj technologií

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme:

• Znalost programování SQL (SQL Server).
• Znalosti s budováním DWH včetně ETL.
• Anglický jazyk na pokročilé úrovni.
• Dobré komunikační dovednosti.
• Analytické myšlení.
• Časovou flexibilitu na občasné cestování.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3969790  Datum zveřejnění: 17.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 65 000 Kč/měsíc