Business Intelligence Developer s SQL – Bratislava/Brno

Novitim s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsícBonusy, prémie, notebook a mobil k soukromému využití, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, kafetérie, sickdays, možnost home office, práce se špičkovou technologií, flexibilní pracovní doba, skvělý tým, pravidelné mimopracovní akce.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specializujeme se na dodávku BI řešení od devadesátých let. Už pár let nejsme malou společností, uvnitř si ale udržujeme rodinnou a neformální atmosféru s individuálním přístupem ke kolegům i klientům. Zároveň klademe vysoké nároky na projekty, na kterých pracujeme, protože preciznost a detaily dělají úspěch. Jako náš nový kolega nebo kolegyně na pozici BI Developer budete využívat špičkovou technologii, mít neomezenou možnost kreativně se vyjádřit a jako cenný člen týmu přispívat i k jeho celkovému úspěchu. Máte chuť přemýšlet o projektech „outside-the-box“ a ukázat svou individualitu? Podívejte se níže na informace anebo rovnou pošlete váš životopis. Ozveme se vám a vše společně probereme.

Co budete mít jako BI developer na starosti:

• vývoj reportů
• vývoj dashboardů
• programování SQL
• tvorbu datových skladů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám za to nabízíme:

• atraktivní mzdové ohodnocení – záleží na vašich zkušenostech
• kvartální a roční bonusy
• používání špičkové technologie
• HPP/IČO
• možnost homeoffice
• notebook a mobil i k soukromým účelům
• kafetérii
• 25 dní dovolené
• sickdays
• pravidelné firemní akce a setkávání
• odborné školení a vzdělávání
• využití anglického jazyka
• kanceláře máme v Bratislavě, Brně a Praze

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Business Intelligence

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

SQL - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti od vás očekáváme:

• znalost programování SQL (SQL Server)
• znalosti s budováním DWH včetně ETL
• chuť učit se novým věcem a rozvíjet se
• anglický jazyk na komunikativní úrovni
• dobré komunikační dovednosti
• analytické myšlení
• výhodou je znalost PowerBI, Teradata, WhereScape a aplikačního vývoje

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4024276  Datum zveřejnění: 22.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc