Junior/senior servisní technik – Praha – až 80.000 Kč, bonusy, profesní rozvoj

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zajištění servisu u zákazníků v lokalitě Prahy a středních Čech
• Komunikace s našimi klienty z oblasti manipulačních systémů (např. přepravníky, letištní a skladová technika, potrubní pošta)
• Koordinace servisní podpory u našich subdodavatelů
• Zpracování administrativy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující ohodnocení 35000–50000 Kč – záleží na vašich zkušenostech
• Další pravidelné prémie každý měsíc až 6000 Kč
• K tomu roční pěticiferné bonusy, které se zvyšují po každém odpracovaném roce
• Další prémie po splnění rozvojového plánu
• Využití angličtiny/němčiny při překladu manuálů, případně v komunikaci s klienty – podpoříme vás a rozmluvíme
• HPP
• Příspěvek na stravování 100 Kč/den
• Šanci jak pro juniorní, tak i seniorní uchazeče
• Možnost služebních cest do zahraničí
• Auto i k soukromým účelům
• Mobil
• Jazykové vzdělávání
• Možnost zpracování administrativy z pohodlí domova
• Zaučení seniorním kolegou
• Kvalitní pracovní oděvy a nářadí, které se pravidelně obměňuje
• Podporu v oblasti školení, certifikací i profesním rozvoji
• Back office podpora, která vás nenechá na holičkách
• Zajímavé projekty, na kterých budete pracovat
• Nástup dle domluvy

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Jsme specialisté na zprostředkování i dodávky systémů pro manipulaci. Hledáme parťáka, kterého baví technika i elektro a má zájem stát se (nebo už je) odborníkem na řídící systémy.

Oceníme juniorní uchazeče stejně jako seniorní profíky. U nás budete mít možnost pracovat v terénu u klientů v okolí svého bydliště. Rádi vás podpoříme v profesní rozvoji, ve zvyšování kvalifikace nebo v cestách do zahraničí.

Chcete být naším novým kolegou a svoji zručnost a vědomosti rozvíjet nebo uplatnit? Ozvěte se nám!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání elektro nebo technického směru
• Základní komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny (čtení manuálů…)
• Řidičský průkaz sk. B
• Příjemné vystupování při komunikaci s klienty při servisech
• Výhodou znalost PLC systémů i vyhláška 50

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4026069  Datum zveřejnění: 1.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc