Obchodní zástupce – zdravotnický materiál – Čechy - HPP, provize, home office

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Péče o stávající klientelu – nemocnice, laboratoře a zdravotnická zařízení.
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
• Cestování za klienty v českých krajích.
• Pravidelné reportování činnosti a dat od svěřených zákazníků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP.
• Nástupní plat od 35.000 Kč plus bonusy.
• Auto i k soukromým účelům.
• Provize z prodeje.
• Zázemí stabilní a dynamické společnosti.
• Firemní kurzy.
• Notebook a telefon.
• Flexibilní pracovní dobu.
• Home office.
• Nástup dohodou.

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Jsme společnost, která obchoduje se zdravotnickým materiálem a pomůckami a hledáme do své zavedené české pobočky další obchodní zástupce, kteří jsou vystudovaní zdravotníci nebo mají zkušenosti s obchodováním s podobnými produkty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxi na pozici zdravotní sestry nebo obchodníka se zdravotnickým materiálem.
• Výborné komunikační dovednosti.
• Samostatnost a spolehlivost.
• Bydliště Praha a okolí.
• ŘP sk. B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4036048  Datum zveřejnění: 19.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc