Stavbyvedoucí/manažer realizace staveb – HPP, bonusy, auto

Novitim s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 85 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Koordinace a dohled především nad přístavbou naší nové výrobní haly
• V menší míře realizace zakázek v rámci jednotlivých rodinných domů (ploty, brány, vrata – včetně podezdívek, betonových sloupků…)
• Zakázky u klientů v oblasti východních a středních Čech
• Vedení a koordinace 5 až 10 pracovníků
• Zabezpečení materiálu, dodržení harmonogramu, kontrola správných bezpečnostních postupů…

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující ohodnocení – 50.000 – 85.000 Kč
• Měsíční bonusy
• Možnost navýšení ohodnocení v rámci dlouhodobé spolupráce
• HPP či IČO - dle domluvy
• Flexibilní pracovní dobu
• Auto i k soukromým účelům
• Mobil, notebook
• Stravenky nebo příspěvky na stravování
• Profesní růst – protože tady rosteme všichni společně
• Oblečení, boty, nářadí
• Slevy na naše firemní produkty
• Odborná školení a vzdělávání – záleží na vás
• Příjemné a moderní prostředí
• Firemní a společenské akce
• Nástup dle domluvy
• Práce na hale v Novém Bydžově, zakázky u klientů v rámci východních a středních Čech

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Zabýváme se poctivou českou výrobu plotů na míru a na svou práci jsme hrdí. Stojíme na stabilních základech stejně tak jako naše výrobky. Našim klientům nabízíme kompletní servis – poradíme, změříme, vyrobíme, namontujeme. Právě teď hledáme pro naši novou stavební divizi schopného stavbyvedoucího s autorizací. Chcete být součástí naší společné kvalitní práce? Ozvěte se!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání stavebního směru
• Praxi ve stavebnictví a v oblasti řízení staveb
• Autorizaci – nejlépe pro pozemní stavby
• Zodpovědnost, organizační schopnosti, samostatnost
• Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4040105  Datum zveřejnění: 6.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc