Vývojář webových aplikací – .NET, HTML, CSS, SQL

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsícNotebook, mobil, kafetérie, flexibilní pracovní doba, možnost home office, možnost seberozvoje, používání nejmodernějších technologií, podpora v dalším vzdělávání, možnost využít angličtinu, 25 dovolené a sickdays, neformální a příjemný tým

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specializujeme se na dodávku BI řešení. Zároveň klademe vysoké nároky na projekty, na kterých pracujeme, protože preciznost a detaily dělají úspěch. V Praze rozšiřujeme tým specialistů a hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici zkušeného vývojáře webových aplikací. U nás budete využívat špičkovou technologii, mít neomezenou možnost kreativně se vyjádřit a jako cenný člen týmu přispívat i k jeho celkovému úspěchu. Zaujala vás nabídka a s vývojem máte zkušenosti nejméně 3 roky? Podívejte se níže na informace anebo rovnou pošlete váš životopis. Ozveme se vám a vše společně probereme.

Co budete mít jako developer u nás na starosti:

• Vývoj reportů i webových aplikací s využitím služeb umělé inteligence a IoT zařízení
• Shromažďování dat z IoT zařízení a jejich prezentování
• Integraci aplikací do existujících systémů
• Implementaci jednodušších databázových příkazů a procedur

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám za to nabízíme:

• Atraktivní mzdové ohodnocení od 40.000, - výše (podle vašich zkušeností)
• Kvartální a roční bonusy
• Možnost používání špičkové technologie
• HPP/IČO
• Možnost částečné práce z domova
• Notebook a mobil i k soukromým účelům
• Kafetérii
• 25 dní dovolené
• Sickdays
• Pravidelné firemní akce a setkávání
• Odborné školení a vzdělávání
• Využití anglického jazyka
• Kancelář na Praze 4 u metra

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Business Intelligence

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti od vás očekáváme:

• Min. 3 roky zkušeností s vývojem front-endu webových aplikací – HTML, CSS
• Orientaci alespoň v jednom JavaSrcipt frameworku
• Znalost vývoje back-endu webových aplikací – .NET a/nebo Node.js
• Základní úroveň programování v SQL
• Zkušenosti s vývojem dashboardů a IoT
• Přehled o automatizaci, digitální transformaci a umělé inteligenci
• Angličtinu na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4061309  Datum zveřejnění: 13.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc