Servisní technik - automatické hasicí systémy – HPP, Bonusy, auto

Novitim s.r.o.

Místo práce
Radotín, Praha 16, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Instalace a pravidelný servis automatických hasicích systémů
• Příprava materiálu na instalaci včetně testování elektronických komponent
• Zprovoznění systému, zaškolení obsluhy a předání projektu
• Komunikace napříč firmou a se zákazníky
• Práce je z cca 80 % v terénu – klienti po celé ČR, SK, PL ale i v dalších zemích v EU i mimo ni
• Při znalosti elektrotechniky a základní komunikativní znalosti angličtiny nabízíme pozici technického specialisty, zahrnující kompletní technickou realizaci projektu v ČR i v zahraničí a také možnost spolupráce na vývoji našich vlastních zařízení a technologií

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP
• Flexibilní pracovní dobu
• Mzdové ohodnocení dle zkušeností a množství odvedené práce 35.000 - 60.000 Kč
• Bonusy
• Stravenky
• Diety na sl. cesty
• Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
• Notebook
• Mobil
• Vlastní auto i pro soukromé účely (užitkový vůz)
• Kvalitní pracovní nářadí
• Školení a odborné vzdělávání
• Využití angličtiny v případě zájmu o práci v cizině
• Možnost jazykových kurzů
• Zázemí příjemné rodinné firmy
• Práci, kde každý projekt je originál
• Možnost pracovat se špičkovou technologií
• Kancelář v Praze – Radotíně
• Projekty po celé ČR a SR, v případě komunikativní angličtiny i v zahraniční
• Nástup dle domluvy, možno ihned

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Zabýváme se návrhem, instalací a servisem plynových automatických hasicích systémů. Máme spokojené klienty v České republice a v celé řadě dalších zemí. Spolupracujeme s partnery jako Škoda, Volkswagen, Fiat, Ferrari, Bosch a mnoha dalšími.

Nyní hledáme do našeho týmu nové servisní techniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ochotu učit se a rozvíjet své znalosti a dovednosti
• Vzdělání, případně praxe nebo záliba v oblasti elektrotechniky
• Orientace v technické dokumentaci
• Touha po získání nových vědomostí a nadšení do oboru
• Manuální zručnost a zájem o techniku
• Řidičský průkaz skupiny B a chuť cestovat
• IT – uživatelská znalost OS Windows – MS Office, internet, email

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4080764  Datum zveřejnění: 15.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc