Project Developer

Novitim s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
65 000 - 130 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Výstavba nových projektů/dep – od myšlenky, hledání prostor, přes přípravu až po realizaci
• Aktivní vyhledávání investorů
• Modernizace a řešení stavebných úprav na depech s dodavateli
• Občasné řízení i mezinárodních projektů
• Jednání se státní správou, zajišťování potřebných povolení, BOZP...
• Komunikace s kolegy i dodavateli v rámci projektů
• Podílení se na výběrových řízeních, smluvní dokumentaci...
• Plánování a dodržovaní harmonogramu
• Služební cesty po celé ČR
• Práce v kanceláři i v terénu – cca
• 70:30 - záleží na projektech...

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Velmi pěkné platové ohodnocení
• Bonusy
• Auto
• Notebook
• Mobil
• Cafeterie 12.000 Kč/rok
• Příspěvek na penzijní pojištění
• Stravenky a občerstvení na pracovišti
• 5 týdnů dovolené
• 2 dni sick day
• Pojištění odpovědnosti
• Právní poradna
• Odměny za věrnost
• Prémie
• Různorodá pestrá práce, plná výzev a kreativity
• Vánoční a narozeninové dárky
• Firemní akce

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Jednička na trhu soukromých balíkových služeb hledá houževnatého a technologicky zdatného člověka se smyslem pro organizaci a budování vztahů. Rozrůstající se distribuční společnost potřebuje zkušené kandidáty na manažerskou pozici pro modernizaci a výstavbu nových dep. Pokud jste diplomaticky průbojný a časově flexibilní, rádi Vás přivítáme do týmu!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4085005  Datum zveřejnění: 21.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 65 000 Kč/měsíc