Technical Lead (C++ Fullstack developer) – HPP až 120.000 Kč, IČO až 140.000 Kč

Novitim s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 - 160 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budete mít na starost projekt pro našeho externího zákazníka v oblasti elektronové mikroskopie
• Programování v jazyku C++
• Vedení týmu 10 vývojářů a delegování úkolů,
• Navrhování a určování jaké technologie a aplikace budou použity při vývoji produktu
• Spolupráce s Product Owner a jeho usměrňování při technických řešeních
• Vytváření user stories

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP – 80.000 Kč - 120.000 Kč dle zkušeností
• IČO – 4.000 Kč – 7.000 Kč – man day
• Prémie
• Příspěvek na stravu
• Příspěvek na penzijní pojištění
• 5 týdnů dovolené
• Home office
• Multisport karta
• Firemní akce
• Motokáry nebo dračí lodě :-)
• Pondělní firemní snídaně
• Dlouhodobá spolupráce v stabilní firmě
• Vlastní kancelář pro Vás a pro tým
• Moderní kanceláře v Brně
• V blízkosti MHD, nádraží, cyklostezka, dálnice

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Udáváme tempo ve světe informačních technologií, a právě hledáme člověka, který ho bude udávat s námi z pozice Technical Lead!
Potřebujeme seniorního parťáka s jazykem C++ nebo Java, obohaceného o leadership schopnosti a analytické myšlení!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

IT

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxe s programováním C++ nebo Java
• Orientace v moderních technologiích a IT architektuře
• Zkušenost s TypeScript, GraphQL, React.js, Apollo cache
• Angličtinu alespoň na úrovni čtení a psaní dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4093975  Datum zveřejnění: 7.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc