Servisní technik – Mycí systémy – HPP, mzda až 65.000 Kč + 13. plat

Novitim s.r.o.

Česká republika, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Servis mycích systémů ve vašem přiděleném regionu – dle místa bydliště
• Zajištění náhradních dílů, následná výměna a oprava
• Provádění garančních kontrol
• Vedení skladového hospodářství

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivační finanční ohodnocení dle vaší šikovnosti 28.000 – 60.000
• 13. plat
• Osobní ohodnocení
• Bonusy dle měsíčního obratu
• Příplatky za pohotovost
• Příplatky za přesčasy
• Možnost kariérního růstu
• Flexibilní pracovní doba – sami si plánujete servisní prohlídky
• Služební auto
• Notebook
• Stravenky
• 5 týdnů dovolené
• Školení a vzdělávání dle zakázky

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mycí linky pro automobily, autobusy ale i vlaky jsou základ našeho úspěchu. Vyrábíme a servisujeme naše značkové mycí systémy po celém světě. Každým rokem expandujeme, a proto hledáme do týmu nového člena na pozici servisního technika!
Nezáleží, kde bydlíte, region vám bude přidělen dle vašeho místa bydliště.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxe na obdobné pozici
• Vyhláška číslo 50
• Časová flexibilita a ochota cestovat ve vašem regionu
• Manuální zručnost a komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4099669  Datum zveřejnění: 12.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc