Area Sales Manager – designový městský mobiliář - USA nebo Velká Británie

Novitim s.r.o.

Místo práce
Bílovice u Uherského Hradiště, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Roční bonusy, motivační mzda, auto, mobil a notebook i k soukromým účelům, zajištění relokace, využití angličtiny, cestování, stravování, sickdays, další rozvoj a vzdělávání

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme česká společnost, ale naše produkty najdete po celém světě. Žijeme doslova uměním a architekturou, navrhujeme a vyrábíme městský mobiliář. Momentálně rozšiřujeme náš tým ve Velké Británii a v USA, hledáme motivovaného kolegu s velmi dobrou angličtinou a vizí odstěhovat se za prací na několik let do zahraničí. Pokud vás láká stát se naším novým Area Sales Managerem a nabrat nové zkušenosti na zahraničním trhu, dejte nám vědět.

Co u nás budete mít na starosti:

• Řízení svěřených prodejních oblastí v zahraničí (ve Velké Británii nebo USA)
• Navrhování a implementace strategie obchodu
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí a pravidelný monitoring trhu
• Posilování vztahů se stávajícími obchodními partnery
• Zpracování nabídek a objednávek
• Podporu zákazníkům
• Pravidelný reporting vedení a vypracování analýz

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám nabízíme:

• Motivující ohodnocení (dle praxe a schopností)
• Spolupráci formou HPP nebo IČO
• Další bonusy a prémie
• Zaškolení a zaučení v našem areálu v Bílovicích u Uherského Hradiště
• Po zaškolení pomoc s vyřízením pracovního víza a relokací
• Auto i pro soukromé účely
• Využití angličtiny na denní bázi
• Skvělou práci, při které budete součástí něčeho velkého
• Šanci se realizovat
• Prostor pro nápady – chceme vás slyšet
• Hrazení nadstandardní zdravotní péče
• Podporu ze strany vedení
• Odborné vzdělávání
• Poznání nové kultury a lidí
• Další profesní růst – chceme vás podpořit

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Vývoj a výroba městského mobiliáře

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Obchod, průmysl, výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Představujeme si vás takto:

• Máte zkušenosti se zahraničním obchodem nebo vedením projektů
• Umíte výborně anglicky
• Jste motivovaný rozvíjet se a sám se učit novým věcem
• Máte kladný vztah k průmyslovému designu a umění
• Jste organizovaný a schopný rychlé prioritizace
• Máte chuť s námi růst a dělat dobré jméno českému designu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4113031  Datum zveřejnění: 30.7.2021