Koordinátor instalačních prací - automatizované dopravníkové systémy - až 70 000, zahraniční cesty

Novitim s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení mechanické a elektromechanické instalace automatizovaných dopravníkových systémů
• Koordinace týmu techniků
• Zakázky v ČR ale i v zahraničí
• Komunikace s kolegy (servisní a projektové oddělení), s klienty i dodavateli v češtině i angličtině
• Zajištění následného preventivního servisu instalovaných zařízení
• Vedení související administrativy - výkazy, reporty...

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP
• Základní plat + odměny za hotline + odměny dle výkonu = až 40.000 – 70.000 Kč
• Služební auto
• Notebook
• Mobil
• Plně hrazené stravenky
• Pestré zakázky v Čechách ale i v Evropě
• Z velké části práce v terénu (ne v kanceláři)
• Zahraniční cesty a s tím spojené cestování, diety...
• K dispozici ochotný back office v kancelářích v ČR
• Nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu
• Hotline za příplatek s možností urgentního zásahu
• Možnost využití angličtiny na denní bázi
• Podpora při rozvoji jazykových dovedností (bude-li potřeba)
• Rozvoj odborných dovedností (obnovování vyhlášky, specializovaná školení...)

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Třídění kusových zásilek a automatizovaná řešení pro dopravu – na to jsme specialisté. Našimi typickými klienty jsou velká distribuční centra a firmy zabývající se expresní přepravou zásilek. Naše linky instalujeme nejen v Čechách ale i v Evropě. Momentálně potřebujeme šikovného kolegu na pozici vedoucího zakázek. Budete mít pod palcem instalace u našich klientů a dohlídnete na to, že vše běží tak hladce, jak jen to jde.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Platnou vyhlášku 50, § 6 výhodou (v případě potřeby podpoříme jeho získání)
• Zkušenosti s vedením montážních týmů
• Schopnost komunikovat anglicky i česky (s kolegou, klientem i projektovým manažerem)
• Umění řešit technické problémy
• Časovou i místní flexibilitu
• Řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
• Znalost práce s MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4131088  Datum zveřejnění: 28.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc