Backend developer – webové aplikace – PHP, Javascript

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Programování a vývoj webových aplikací (hlavně PHP – Symfony, z frontendu JS)
• Dodržování domluvených termínů pro odevzdání zadaných úkolů
• Občasnou komunikaci s koncovým zákazníkem nad zadáním projektu
• Spolupráci s ostatními odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP na dobu neurčitou nebo spolupráci na IČO (záleží na vás)
• Mzda pro HPP 70.000 Kč
• Odměna pro IČO 500 Kč/hod
• Notebook a telefon
• Přístup k moderním technologiím
• Možnost rozvíjet se a profesně růst (rozvoj vám ušijeme na míru, podle toho, kam chcete směřovat)
• Kurzy angličtiny
• Plně hrazené stravenky
• Účast na zajímavých projektech
• Možnost rozvíjet své znalosti a odbornost
• Příjemný kolektiv a prostředí (držíme slovo, respektujeme okolí, jsme otevření komunikovat)
• Sdílenou firemní 3D tiskárnu pro soukromé používání
• Multisport kartu
• Kanceláře na Praze 7

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Poskytujeme komplexní IT služby od správy sítí, přes vývoj softwaru až po cloudové služby vlastního datacentra. Našim zákazníkům pomáháme v IT oblasti už od roku 2000. Momentálně k nám hledáme kolegu do softwarového oddělení na pozici Backend developer pro webové aplikace (ideálně člověka s přesahem do frontend), který má chuť na sobě pracovat, rozvíjet se a účastnit se zajímavých projektů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

IT

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Máte zkušenost s vývojem webových aplikací s přesahem do backendu v PHP
• Ovládáte JavaScript technologie na frontendu
• Výhoda bude znalost TypeScript, CSS a HTML5
• Už jste někdy automaticky testoval na frontendu
• Komunikace vás neděsí (hodně toho namluvíte napříč firmou, ale občas i se zákazníkem)
• Rozumíte angličtině (hlavně IT terminologii)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4134597  Datum zveřejnění: 3.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc