IT Process Designer/ ERP specialista - HPP, motivující mzda, pět týdnů dovolené

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

příprava a implementace podnikového informačního systému SAP v naší společnosti

průběžná komunikace s firmou, která bude tento systém zavádět

každodenní komunikace s IT oddělením v Rakousku

vypracování manuálu procesů / katalogu požadavků / modelace firemních procesů

občasné cesty do Rakouska

Zaměstnanecké výhody, benefity

velmi motivující mzda odpovídající vašim znalostem

HPP

notebook

mobil

jazykové vzdělávání přímo na pracovišti

možnost dalších odborných školení

pět týdnů dovolené

příspěvky na dovolenou

příspěvky na kulturu

příspěvky na sport

prostor pro realizaci

možnost ovlivnit vývoj a stabilizaci firemních procesů

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Jsme nejvýznamnější dodavatele armatur v oblasti vodárenství v ČR a Evropě. V loňskem roce jsme postavili novou skladovou halu a moderní prodejnu v Jesenici.

Nehledáme technického odborníka, hledáme otevřeného a komunikativního člověka, který má zájem podpořit náš projekt se zavedením ERP systému a následnou integraci stávajícího e-shopu.

Potřebujeme od vás základní zkušenost se systémem SAP a znalost technologii SOAP. Výhodou bude, pokud umíte programovat (ABAP, Javascript, SQL).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

znalost firemních softvérových systémů (ERP systémů obecně, webových aplikací, e-shopů, B2B portálů)

angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni

znalost podnikových procesů (obzvlášť v logistice)

základní znalosti a zkušenosti se systémem SAP (moduly SD, MM)

základní znalosti integračních systémů (IDOC, RFC, SOAP)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4143335  Datum zveřejnění: 17.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc