IT Administrátor pro ČR a SR – L2

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Komplexní správa firemního HW v angličtině – počítačů, tiskáren, sítě…
• Správa Windows serverů – aktualizace, zálohování, šifrování
• IT podpora pro Českou i Slovenskou republiku – časem víc
• Komunikace napříč mezinárodní firmou v angličtině
• Občasná návštěva našich poboček v Uherském Hradišti a Bratislavě

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující finanční ohodnocení dle šikovnosti a odpovědnosti 60.000 – 70.000 Kč
• HPP na dobu neurčitou
• Roční prémie
• 13. a 14. plat
• Mobil
• Notebook
• Po osvědčení auto i k soukromým účelům
• Volná firemní kultura
• 5 týdnů dovolené
• 3 dny sickdays
• Homeoffice
• Cafeterie 12.000 Kč
• Příspěvky na pojištění
• Stravenky
• Multisport
• Flexibilní pracovní doba
• Možnost kariérního růstu
• Jazykové kurzy
• Individuální rozpočet na vzdělávání a certifikace
• Neomezený přístup na LinkedIn learning
• Firemní akce
• Kancelář na Praze 4

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Klientům poskytujeme kybernetickou bezpečnost, audity a různé certifikace bezpečnosti výroby. Jsme mezinárodní francouzská společnost působící po celém světě.

Jelikož chceme být maximálně zabezpečení taky, potřebujeme do IT týmu pomoc na pozici Administrátora. Člověka, který firmě a kolegům pomůže i mezinárodně zabezpečit a spravovat firemní hardware a sítě!

Uvítáme anglicky mluvícího člověka a s přístupem „hands on approach“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Máte praxi v oboru alespoň 2 roky
• Ovládáte angličtinu alespoň na úrovni B2+, pracovní den je z 95 % v angličtině
• Jste komunikativní a vstřícný s uživatelským myšlením
• Fičíme na Microsoftu čili očekáváme, že znáte MS servery
• Myslíte analyticky a odpovědnost je vaše nejbližší kamarádka

Výhodou, nikoli podmínkou by byla:

• Zkušenost se systémy Active Directory, DNS a DHCP
• Zkušenost se šifrováním BitLocker
• Znalost čtení skriptů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4162873  Datum zveřejnění: 16.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc