Elektrotechnik - mzda až 45 000 Kč, věrnostní bonusy a stravenky

Novitim s.r.o.

Místo práce
Plazy, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
38 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Údržba a opravy výrobního a technického zařízení ve výrobě palivových systémů
• Diagnostika závad pomoci PC
• Vedení dokumentace údržby
• 12hodinové směny krátký dlouhý týden

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující mzdové hodnocení s možností navýšení až 45 000 Kč
• HPP
• Bonus za práci v nepřetržitém provozu až 3 000 Kč
• Karta Benefit s částkou 10 000 Kč/rok
• Bonus na dovolenou ve výši 5 000 Kč
• Podzimní bonusy
• 13. plat
• Stravenky
• Věrnostní bonus – více volných dnů s rodinou
• Příspěvky na penzijní připojištění
• Odborné školení a zaučení jak na začátku, tak i v průběhu spolupráce
• Zvýhodněný tarif na volání
• Modernizované a bezpečné pracoviště
• Zařízené sprchy a šatny
• Občerstvení z automatu
• Firemní jídelna
• Pracovní oděv
• Přátelská atmosféra v menším týmu
• Možnost být u rozjezdu nové linky, která je momentálně ve výstavbě
• Možnost kariérního růstu a posunu
• Firemní večírky a akce
• Super parkování přímo před budovou
• Výborná dostupnost MHD
• Dárkové balíčky k narozeninám
• Nástup dle domluvy nebo ihned
• Místo pracoviště v Plazích (Mladá Boleslav)

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Specializujeme se na vývoj, výrobu a prodej plastových součástek a nádrži na palivo v automobilovém průmyslu. Máme desítky poboček po celém světě a naši klienti jsou lídry na trhu automotive.

Hledáme šikovného elektronika, který bude zajišťovat provoz strojního zařízení a vyřizovat případné technické poruchy.

Neváhejte se nám přihlásit, abyste měli možnost spolupracovat se špičkami v automobilovém průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti z práce ve výrobě
• Platná vyhláška 50 §6 o odborné způsobilosti v oboru elektroniky
• Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12hodinové směny)
• Samostatnost a odpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4234518  Datum zveřejnění: 10.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc