Obchodník - meracia technika - nástupná mzda od 1200€ + bonusy, auto, školenia

Novitim s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Na starosti budete mať náš showroom a e-shop - objednávanie, prípravu a expedíciu tovaru
• Budete sa starat o akvizície nových obchodných príležitostí
• Pod palcom budete mať zároveň aj prezentácie meracích prístrojov a školenia pre zákazníkov
• Pracovať budete ako v showroome, tak aj v teréne u klientov (západné a stredné Slovensko)
• Budete tiež zodpovedný za celý obchodný proces a tvorbu cenových ponúk

• TPP/IČO a mzdu od 1.200€
• Nezastrešené odmeňovanie
• Motivačné ohodnotenie
• Bonusy z predaja
• Služobné auto aj k súkromným účelom
• Notebook
• Mobil
• Príspevok na stravovanie
• Občerstvenie na pracovisku (káva, voda, ovocie...)
• Sickdays
• Kompletné zaškolenie
• Neustálu technickú podporu od dodávateľa v ČR
• Ďalšie vzdelávanie a odborné školenia v zahraničí
• Teambuildingové akcie
• Showroom v Bratislave

Ozvite sa nám a pošlite svoj životopis! My Vám zavoláme, spoločne preberieme detaily a ďalšie kroky. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pre postup do užšieho kola. Držíme Vám palce!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Zastupujeme zahraničnú spoločnosť, ktorá vyrába profesionálne meracie prístroje. Naši klienti sú z rôznych oblastí od priemyslu, elektra, potravinárstva, stavebníctva, vykurovania, chladenia, facility managmentu až po farmáciu.

Aktuálne hľadáme do tímu do Bratislavy nového člena, ktorý by sa chcel venovať obchodu a už má skúsenosti z oblasti TZB, vykurovania, kotolní, klimatizácií. My vás samozrejme zaškolíme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

TZB

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vzdelanie alebo prax technického smeru – TZB, vykurovania, facility managmentu
• Iniciatívu a nadšenie pre prácu
• Schopnosť empatie a samostatnosť
• Angličtinu na komunikatívnej úrovni
• Vodičský preukaz a chuť cestovať

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!

www.novitim.cz

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4237375  Datum zveřejnění: 13.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac