Specialista/ka prodejní podpory – HPP, bonusy, volné víkendy, profesní růst

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zajištění odbavení zákazníků našeho e-shopu, průběžná kontrola a zaslání zboží k expedici
• Řešení zákaznických dotazů k objednávkám a zboží
• Kontrola správnosti dokladů (faktury, příjemky...)
• Aktualizace našeho e-shopu – doplnění nového zboží, obrázků, informací...
• Stahování zboží na naše pobočky
• Řešení ad hoc úkolů :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující mzdové ohodnocení s nástupem od 30.000 Kč a více dle zkušeností
• Měsíční odměny za výkon
• Další bonusy dle splněných cílů
• Spolupráci nabízíme nejen zkušeným ale i absolventům, maminkám po mateřské...
• Práci HPP
• Volné víkendy
• Profesní růst – máte tu možnost do budoucna růst i dále
• Skutečný zájem o zaměstnance – opíráme se o oboustranný férový přístup
• Znatelné slevy na naše výrobky i obutí vašeho vozu zdarma
• Zaškolení a další vzdělávání – vše si u nás v klidu projdete
• Možnost kdykoliv se obrátit na vedoucího, který vám poradí
• Příspěvek na stravování
• Možnost nechat si dovážet obědy
• Pokud jste cyklista nebo si jdete před prací zasportovat, u nás vám poskytneme zázemí sprch :-)
• Vánocích nepracujeme – ty budete trávit se svou rodinnou
• Pokud budete potřebovat, můžeme vám poskytnout i pracovní oděv
• Samozřejmostí je k dispozici naše kuchyňka s dobrou kávou
• Další benefity jsou čistě na individuální domluvě :-)
• Nástup dle domluvy
• Pracoviště na Praze 5 - Stodůlky

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Jsme největší sítí pneuservisů v ČR a věříme, že to je právě díky našemu lidskému přístupu a kvalitě dodávaných výrobků, které si věrnost našich zákazníků stále drží.

Hledáme parťáka, který nám s pomocí telefonu a PC zajistí, aby běžel chod naší společnosti, jak má.

Nepotřebujete k tomu nic víc než jen chuť se učit a nebát se tu pro nás a naše zákazníky opravdu být.

Rozjeďte se i vy na našich kolech úspěchu. :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Nebát se mluvit s námi ani zákazníky :-)
• Kladný vztah k administrativní práci
• Mít touhu se učit, k ostatnímu vám pomůžeme :-)
• Samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4245737  Datum zveřejnění: 25.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc