Pracovník rezervačního oddělení – HPP, i pro absolventy, prémie, 13.plat

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
29 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zpracovávání objednávek od klientů z řad dopravců (ČR a Slovensko)
• Vyřizování telefonický dotazů i poskytování informací
• Zároveň občasná komunikace se zahraničním oddělením v Itálii (anglicky)
• Organizace dopravy tak, aby zboží dojelo včas :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující ohodnocení 29.000 jako nástup, 31.000 Kč po zaučení a další dle snahy
• Šanci nejen pro zkušené ale i pro absolventy
• HPP spolupráci
• Měsíční bonusy
• Prémie za držení pohotovostních služeb
• 13. plat
• Mobil s neomezenými daty
• Notebook
• Po řádném zaučení možnost občasné práce z home office
• Využívání angličtiny
• Sick days
• Stravenky
• Mnoho restaurací k využití
• Občerstvení – dobrá káva, voda, čaj...
• Útulnou kancelář
• Možnost odborných kurzů pro další vzdělávání
• Nástup dle domluvy
• Kancelář na Praze 10

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Kdo jsme? Poskytujeme námořní služby pro klienty z řad pozemních dopravců i speditérů. Cílem úkolu? Aby každý klient měl své zboží včas a v pořádku. :-)

Kromě využití angličtiny si u nás také pohrajete se svým organizačním smyslem, který u nás najde uplatnění. Také budete pracovat tam, kde za vás klienti budou opravdu vděční. :-)

Zní to jako něco pro vás? Ozvěte se nám.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Schopnost zorganizovat si práci a učit se novým věcem
• Komunikativní angličtinu (emailem i telefonicky se zahraniční pobočkou)
• Samostatnost a vstřícné vystupování
• Znalost práce na PC – Microsoft Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4246950  Datum zveřejnění: 26.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc