C++ Developer – možnost pro absolventy, remote

Novitim s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Refaktoring stávajícího kódu C++11 na normy C++17
• Vyvíjet a upravovat komponenty ovládajících elektronový mikroskop
• Zdokonalovat software pro moderní mikroskopové technologie

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Spolupráce na HPP nebo IČO
• Pěkná mzda (záleží na šikovnosti i praxi – pro absolventa s malou praxí od 40.000 Kč, pro zkušené až 80.000 Kč)
• Možnost slušných bonusů a prémií podle výsledků společnosti a splnění nastavených cílů
• Penzijní připojištění nechybí
• Nabízíme pracovní volnost – homeoffice, stačí když se v kanceláři ukážete jednou za týden
• Dáme vám týden dovolené navíc
• Budete mít možnost podílet se na vývoji nových technologií
• Dostanete stravenkový paušál
• Pondělky nemáme rádi, celá snídaně je proto „on the house“
• Nonstop přístup ke skvělé kávě a čaji je samozřejmostí
• Dostanete multisportku
• Můžete se účastnit na zajímavých projektech s použitím nejmodernějších technologií
• Podpoříme vás jak v profesním rozvoji, tak i jazykovém vzdělání
• V Brně budete mít s týmem vlastní kancelář, žádný openspace
• Máme taky Relax Room, kde je fotbálek, posilovna, pingpong, Xbox
• K dispozici budete mít i firemní kola které na vás už čekají

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vytváříme firmám IT řešení na míru. Máme za sebou tisíce projektů, a ještě víc před sebou. Jeden z probíhajících, dlouhodobých projektů je vývoj softwaru pro mikroskopovou technologii. Práce je víc a víc, proto hledáme do týmu člověka, který přidá ruku k dílu a pustí se do programování v jazyce C++.

Můžete být i vysokoškolský absolvent s komerční praxí, detaily vás rádi doučíme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Máte zkušenosti s programováním v C++ (C++11, 17)
• Můžete být i šikovný junior, který zná C++ a máte chuť se zdokonalit
• Domluvíte se anglicky s našim zahraničním zákazníkem

Výhodou, nikoliv podmínkou bude:

• Znalost C#, GIT, Jira
• Povědomí o VisualStudio 2019 a Windows technologii jako COM, .idl

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4247062  Datum zveřejnění: 26.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc