Auditor protipožární ochrany, HPP, nástupní mzda až 65.000 Kč, volné víkendy, extra pojištění

Novitim s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budete zkoušet a prověřovat hasicí zařízení v rámci střední a východní Evropy
• Budete vytvářet protokoly včetně potřebné korespondence
• Jeden týden v měsíci si budete dělat přípravu na inspekce v kanceláři v Brně (plán cest, letenky, doprava, ubytování, půjčení auta – kolegové vás do všeho zasvětí )
• Následující tři týdny budete na cestách po Evropě, nejpozději v pátek se vrátíte na víkend domů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP na dobu neurčitou
• Nástupní mzdu 45.000 - 65.000 Kč ve fixu
• Možnost navýšení po zkušební době
• 13. plat
• Bonusy
• Prémie
• Každoroční navyšování dle inflace
• Odměny dle hospodářských výsledků a vaší šikovnosti
• Diety
• Příplatky za práci v noci, případně o víkendech - výjimečně
• Extra zdravotní pojištění
• Služební auto i k soukromým účelům
• Možnost poznávat svět a u toho si vydělat hezké peníze
• Mobil
• Notebook
• Flexibilní, volnou pracovní dobu – zakládáme na důvěře
• Intenzivní zapracování do technického systému v oboru protipožární techniky v rámci tréninkového programu
• Možnost občasné práce z domova
• Nadprůměrné sociální výhody a skvělý tým
• Hezkou kancelář v Brně
• Vynikající možnosti rozvoje v mezinárodním úspěšném podniku

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Zaměřujeme se na inspekci protipožární ochrany, bezpečnosti, kybernetické bezpečnosti a prevence přírodních katastrof. Tím naším klientům chráníme majetek a podnikání po celé Evropě.

V současnosti hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni, který bude provádět inspekce protipožární ochrany u našich klientů po střední a východní Evropě. Nebojte, o víkendech budete vždy doma a jeden týden v měsíci v kanceláři v Brně.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání technického směru - sanitární technika, strojírenství, elektrotechnika nebo zabezpečovací technika
• Ochotu cestovat po východní a střední Evropě
• Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
• Zkušenosti s MS Office
• Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4247653  Datum zveřejnění: 27.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc