Java/Spring Developer – Až 150.000 Kč, práce na nejnovějších technologiích

Novitim s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vývoj SW na BE v Java/J2EE, s využitím OSGi, Apache Felix, Spring/Spring boot a Hibernate
• Každodenní využití agilních principů
• Komunikace v angličtině s kolegy z Německa ale i jiných zemí (cally, maily)
• Správa serverů v Kubernetes

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Spolupráci na HPP/IČO – dle vašich preferencí
• Mzdové ohodnocení až 150.000 Kč dle vašich zkušeností
• Možnost fullremote, ale rádi vás uvidíme občas i v kanceláři
• Práci na vždy aktualizovaných a nejnovějších technologiích
• Zázemí stabilní německé firmy
• Práci v malém týmu
• 25 dní dovolené
• Agilní přístup, týdenní sprinty
• Sickdays 10x
• Notebook
• Mobil
• Maximálně flexibilní pracovní dobu (Daily SCRUM v 10:00 na 15 minut )
• Kanceláře o rozloze 200 m² v Praze na Florenci

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Specializujeme se na automatizovaný výkup vozidel. Snažíme se ulehčovat život velkým automobilkám, autoservisům a taky konečným zákazníkům.

Do našeho týmu pro vývoj aplikace Remote service consulting hledáme zkušeného Java/Spring programátora, který přiloží ruku k dílu!

Naše projekty udržujeme VŽDYCKY na nejnovějších aktualizovaných technologiích. Aktuálně pracujeme na JDK 17 a Spring Boot 2.6x.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti v Java/J2EE, Spring, Spring Boot
• Velkou výhodou bude zkušenost s Kubernetes
• Angličtina na komunikativní úrovni, případně vás rozmluvíme
• Agilní přístup a ochota učit se!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4254872  Datum zveřejnění: 9.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc