Vedoucí oddělení technické kontroly – HPP, flexibilní pracovní doba

Novitim s.r.o.

Místo práce
Odolena Voda, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Organizace a koordinace činnosti týmu pro kontrolu kvality
• Zajištění dodržování pravidel a norem kvality
• Zavedení nových postupů s cílem zajistit vysokou kvalitu produktů a procesů
• Vyřizování neshod a problémů ve výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP
• Nástupní plat od 45 000 Kč s možností navýšení po zkušební době
• Čtvrtletní bonusy
• Flexibilní pracovní doba, hlavně abyste to stíhal
• Kratší pracovní týden
• 5 týdnů dovolené
• Mobil
• Notebook
• Jazykové kurzy
• Příspěvek na penzijní nebo zdravotní připojištění
• Profesní růst a rozvoj
• Multisport karta
• Před areálem nabízíme možnost parkování
• Příspěvek na stravování v naší kantýně
• Cafeterie
• Možnost stravování v okolí
• Odborné vzdělávání – možnost také zahraničních konferencí
• Vánoční balíčky (vitamíny, databanka – každý rok obměňujeme )
• Firemní akce a teambuildingy
• Datum nástupu dle domluvy
• Místo pracoviště v Odolene Vodě

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jsme největším výrobcem letecké techniky a zákazníky máme po celém světě. Právě teď hledáme vedoucího skupiny kontrolorů, který bude vést tým a zároveň se podílet na chodu výroby a kontrole kvality našich výrobků.

Máte praxi na oddělení kvality a máte také ambice a chuť pracovat na vedoucí pozici?

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenost s prací na oddělení kvality (výhodou znalost vstupní kvality)
• Angličtina na úrovni porozumění technické dokumentace
• Chuť a schopnost řídit tým lidí
• Zodpovědnost a výborné komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4326204  Datum zveřejnění: 11.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc