Team leader – React js.; JavaScript

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha-Smíchov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 140 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vývoj projektů na front-endu v React.js
• Vedení, rozvoj a mentoring členů týmu, aby byli všichni spokojení
• Spolupráce s product ownery a HR oddělením

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Spolupráce na HPP nebo IČO
• Motivující mzda až 7000 Kč/MD – záleží na šikovnosti a praxi
• Možnost zkráceného/polovičního úvazku – můžete tak pracovat na vlastních projektech
• Home office na 2-3 dny v týdnu
• Flexibilní pracovní doba – je to jen na vás
• Nadupaný MacBook a jiné IT vybavení
• Možnost účastnit se zajímavých projektů s využitím nejmodernějších technologií
• Pravidelné odborné školení od těch nejlepších v oboru
• Práce ve skvělém kolektivu s přátelskou atmosférou
• Vyhrazený čas na vlastní nápady a inovace
• Hodně si zakládáme na seberozvoji našich zaměstnanců
• Vlastní moderní kanceláře
• Zařízené a útulné prostory pro vaše vlastní soukromí
• Dog – friendly office: rádi se seznámíme s vašim mazlíčkem
• Game room - máte čas na relaxaci
• Multisport karta
• Parkování přímo před budovou
• Zázemí – kuchyňky, sprchy i kolárna pro sportovce...
• Výborná káva, občerstvení a ovoce
• Firemní akce a večírky
• Datum nástupu dle domluvy
• Práce na Praze 5

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Jsme česko-slovenská IT firma a každým rokem se rozrůstáme. Zaměřujeme se HLAVNĚ na zajímavé větší projekty, kde náš potenciál využijeme naplno.

U nás se kreativní duše rozhodně neztratí, většinu projektů máme greenfield. Pracujeme ale i na různých e-commerce a bussines development projektech pro velké firmy.

Ačkoli nás je už několik stovek, za korporát se nepovažujeme a děláme věci JINAK. Proto právě obsazujeme pozici leadra našich fronťáků, kde krom mentoringu a vedení svého týmu, budete taky programovat hlavně v Reactu.

Zaujal vás úvod? V tom případě vás benefity nenechají bez reakce!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Seniorní úroveň v React.js – výhodou budou další FW jako React Native, Angular…)
• Schopnost pracovat s JavaScript ES6 a také TypeScript
• Empatii a správný bussiness přístup
• Odpovědnost a time management

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4344985  Datum zveřejnění: 2.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc