Obchodní a technický specialista – nástupní mzda až 50.000 Kč

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající klienty
• Řízení projektu ve všech jeho fázích – od inicializace přes finance, technickou konfiguraci až po uzavření
• Komunikování napříč firmou, centrálou v Německu a s dodavateli v češtině i angličtině
• Cestování po celé ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivační, navyšující se mzdové ohodnocení 50.000 Kč a víc, dle zkušeností
• Bonusy
• Stravenky
• Auto i k soukromým účelům
• Notebook
• Mobil
• Příspěvky na penzijní pojištění
• Příspěvky na volný čas
• 5 týdnů dovolené
• Práce z domácího prostředí
• Flexibilní pracovní doba
• Možnost služební cesty do zahraničí
• Vzdělávací kurzy
• Možnost karierního růstu
• Podpora týmu z kanceláře
• Firemní akce

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Vyrábíme ty nejmodernější balící přístroje pro potravinářskou, zdravotnickou ale i průmyslovou oblast. Naše nejširší portfolio obalových řešení oceňují společnosti po celém světě.

V současnosti hledáme do týmu nového člena na obchodně technickou pozici, který bude mít obchodního ducha, ale taky technické zaměření se smyslem pro produktové řízení.

Pokud je vaše angličtina na komunikativní úrovni, nebojíte se nových výzev a mezi vaše záliby patří cestování po celé ČR, ozvěte se nám!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Strojírenské nebo technické zaměření
• Klíčová je angličtina na komunikativní úrovni
• Praxe na obdobné pozici
• Obchodní duch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4375820  Datum zveřejnění: 8.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc