Strojník sklářského zařízení/tavič – i pro absolventy, bonusy

Novitim s.r.o.

Místo práce
Nižbor, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zajištění provozu sklářského tavicího agregátu
• Údržba strojů v hutním provozu
• 12hodinové směny krátký/dlouhý týden

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé finanční hodnocení až 38 000 Kč
• Šikovní se mohou časem dostat až na 50 000 Kč
• Uvítáme jak zkušené, tak i absolventy a lidi bez zkušeností, které si sami zaučíme :-)
• HPP
• Bonusy za práci v nepřetržitém provozu
• Přítomnostní odměny
• Příspěvky na stravování
• Dovoz obědů na pracoviště
• Občerstvení na pracovišti – barely s vodou, sodobar, minerály
• Pracovní oděv a boty
• Sprchy a šatny
• Parkování v areálu
• Vlakovou i autobusovou zastávku v blízkosti
• Firemní akce a teambuildingy
• Sympózia, kde se může soutěžit se svými výrobky a návrhy :-)
• Odborné zaučení
• Nástup ihned nebo dle domluvy
• Místo pracoviště v Nižboru

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Vybudovali jsme značky, které úspěšně vstoupily jak na domácí, tak i mezinárodní trh v oblasti sklářství. Nabízíme různorodé luxusní výrobky ze skla a používáme k tomu vždy nejmodernější technologie.

Momentálně hledáme posilu do našeho týmu ve výrobně v Nižboru. Určitě také rádi přivítáme absolventy a uchazeče bez zkušeností, které baví tradiční řemeslo. :-)

Poskytneme vám odborné zaučení na začátku spolupráce, práci ve stabilní ryze české společnosti s dobrým jménem a spoustu dalšího. :-)

Je to něco pro vás? Chcete se naučit od těch nejlepších v oboru? Ozvěte se!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Manuální zručnost
• Chuť a nadšení do práce :-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4400621  Datum zveřejnění: 11.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc