Java developer – Java 11, HTML, CSS, JavaScript – Praha – i absolvent

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 75 000 Kč/měsícBonusy po ukončení projektu, podpora vzdělávání a rozvoje, 120 Kč stravenky, penzijní a životní připojištění, plně hrazené MHD po Praze, vstupenky do klubového patra 02 areny, jazykové kurzy, moderní kanceláře v nové budově

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chráníme klientům data, zabezpečujeme přístupy a pomáháme s digitalizací. Jsme střední firma, žádný korporát.

Do našeho týmu v pražské kanceláři hledáme Java developera, který se bude starat o vývoj a rozvoj informačních systémů pro státní správu, a který bude participovat i na našich interních projektech.

Příležitost u nás má i absolvent nebo junior. Rádi si méně zkušené zaučíme a všechno potřebné vysvětlíme.

Co u nás budeš mít na starosti?

Budování a rozšiřovaní klíčových informačních systémů státní správy

Vývoj a podporu dalších informačních systémů

Spolupráci na interních vývojových projektech – nových i dokončování rozběhnutých

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti za to nabízíme?

Fixní ohodnocení začíná na 60.000 Kč – odvíjí se od Tvých zkušeností a praxe

Pravidelné příplatky za implementované a dokončené projekty

Systematický nárůst mzdy podle počtu let u nás a podle toho, jak se budeš rozvíjet

Jazykové kurzy – záleží na tobě, jestli preferuješ konverzačku nebo klasickou výuku

Plně hradíme stravenky v hodnotě 120 Kč

Podporujeme růst a rozvoj zaměstnanců

Příspěvky na penzijní a životní pojištění

Až se Ti narodí dítě, oslavíme tuhle událost s Tebou a pošleme Ti okamžitě 50.000 Kč

Zaplatíme Ti MHD – celá lítačka po Praze je na nás

Dáme Ti firemní telefon, tarif smíš využívat i soukromě

Máme místa v klubovém patře v O2 Aréně, můžeš mít vstupenky zdarma

Pracovat budeš s nejmodernější technologií

Nejvíc Tvojí práce bude probíhat v Java 11, Maven, JPA, Hibernate, SQL DB, Spring, Spring MVC, Spring Boot, HTML, CSS, Javascript

Obvykle máme 1 den v týdnu home office, záleží na dohodě

Máme příjemné zázemí moderních prostor na Praze 4

Každý tým složený z 5-6 lidí má svou vlastní kancelář

Pracovat můžeš i na terase nebo využít relax zónu

U nás je 5 týdnů dovolené

Platíme pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu

Garantujeme Ti, že si s team lídrem i velkým šéfem budeš rozumět. I oni jsou důvod, proč se od nás nechce odcházet

Informace o náboru

Ozvi se nám a pošli svůj životopis! My Ti zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Informační technologie, ochrana dat, zabezpečení, digitalizace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si Tě představujeme?

Umíš Java a SQL

Znáš webové služby

Výhodou je znalost JavaScript

Stačí i juniorní nebo školní znalosti, hlavní je chuť učit se!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4413167  Datum zveřejnění: 29.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 75 000 Kč/měsíc