Senior online marketing specialista – unikátní umělecká svítidla

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsícFlexibilní pracovní doba, bonusy, kreativní práce, možnost osobního rozvoje, využití angličtiny, designové a moderní prostředí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Designové osvětlení vyrábíme a zabýváme se i jeho vývojem a uměleckou instalací v unikátních architektonických prostorách. Řadu let působíme nejen na českém trhu ale i v zahraničí.

Do týmu v Praze hledáme zkušeného markeťáka, který bude zodpovědný za rozvoj a správu digitálních platforem. Někoho, kdo se s námi bude podílet na celkové strategii firmy na globálních trzích.

Co bude Váš denní chleba?

Navrhování a nastavování PPC kampaní

Optimalizace designu a správa našeho webu

Příprava a rozesílání newsletterů – pracujeme s mailchimp

Práce s daty, reporting a analytika

Komunikace s externími agenturami, včetně zahraničních

Správa e-shopu (je pro nás důležité, aby online cesta našeho zákazníka byla vždy hladká a příjemná)

Spolupráce s týmem při nastavování KPIs

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás můžete čekat?

Domluvit se můžeme na HPP nebo IČO

Nabízíme fixní ohodnocení od 50.000 Kč výše (záleží na zkušenostech a dohodě)

Variabilní složka je dalších 5-10.000 Kč

Jsme různorodý tým plný tvůrčích lidí

U nás budete mít možnost kreativně se vyřádit, každá idea je vítaná

Nápady můžete rovnou probírat a implementovat ve spolupráci s naším CEO a šéfkou marketingu

Pracujeme rádi spolu, proto Vás chceme spíš v kanceláři, ale 1 - 2x týdně home office můžeme domluvit

Máme flexibilní pracovní dobu

5 týdnů dovolené

Potkávat se budeme v kanceláři na Praze 1

Stravenkový paušál je u nás samozřejmostí, k tomu máme výbornou kávu a čaj

A jasně, že se na Vás už teď těšíme, abychom mohli rozjet nové projekty :-)

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výroba a vývoj designového osvětlení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Marketing, design, architektura

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si Vás představujeme?

Máte minimálně 3 roky zkušeností v online marketingu (s agenturní prací nebo na straně zákazníka)

Už jste nastavovali a řídili online placené kampaně

Máte obecné povědomí o webových a online řešeních

Českou gramatiku ovládáte na výbornou

V angličtině se domluvíte bez potíží (minimálně na úrovni B2 pro komunikaci s mezinárodním týmem)

Plusové body Vám přinese zkušenost s e-shopem a grafickými programy

A pokud znáte vývoj aplikací máte od nás další kladný puntík :-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4414008  Datum zveřejnění: 30.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc