Key Account Manager – HPP, mzda až 100 000 Kč

Novitim s.r.o.

Místo práce
Čimice, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zpracování cenových nabídek, sjednávání schůzek a návštěv po celé ČR
• Průběžná komunikace se zákazníky, zjišťování jejich potřeb a řešení případných problémů
• Vyhledávání nových obchodních příležitosti v oblasti B2B
• Prezentace našich služeb a produktů
• Účast na veletrzích a výstavách, kde můžete jak navázat nové obchodní kontakty, tak i prezentovat naši společnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP
• Pěkný fix až 50 000 Kč + bonusy, kde se můžete dostat až na 100 000 Kč a víc
• Pružnou pracovní dobu a samostatnost
• Práci v malé, ale prosperující firmě s vysokými obraty a dobrým jménem
• Široké portfolio stávajících klientů
• Notebook, mobil
• Osobní auto i pro soukromé účely
• Stravenkový paušál
• Zaměstnanecké slevy
• Skvělý tým a řádné zaškolení
• Firemní akce a teambuildingy
• Možnost účastnit se veletrhů a výstav jak v Česku, tak i v Německu
• Kariérní růst, můžete se tak dostat na pozici teamleadera obchodníků
• Nástup ihned nebo dle domluvy
• Kancelář na Praze 8

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jsme distributorem akumulátorů, baterií a některých dalších elektronických komponentů v ČR a SK, na trhu se pohybujeme již přes 20 let. Spolupracujeme s nejznámějšími dodavateli jako třeba Panasonic, Tadiran Batteries a Smartec a nakupujeme od dalších 50 dodavatelů.

Neustále se rozrůstáme, práce máme hodně, a proto potřebujeme obchodníka, který se bude starat o stávající portfolio našich klientů.

Hledáme zkušeného člověka se zájmem a orientaci v elektronice, který bude poskytovat nejlepší servis pro naše zákazníky. Nabídneme vám za to práci na HPP, motivující fix až 50 000 Kč + bonusy, kde se můžete dostat až na 100 000 Kč a víc.

Jste proaktivní člověk, který je zaměřený na výsledek? Máte tah na branku a chcete neustále růst? Přihaste se!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti v obchodu s technickým sortimentem
• Zájem a orientaci v elektronice
• Angličtinu na úrovni porozumění technické dokumentace
• Komunikativnost a proaktivnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4415642  Datum zveřejnění: 2.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc