Lékař výjezdové skupiny

Novitim s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 75 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Poskytování zdravotnických služeb a neodkladné péče na místě události
• Po celou pracovní dobu být připraven k zásahu (tzn. vyjet do 2 minut)
• Vedení zdravotnické dokumentace a komunikace se zdravotnickým střediskem
• 12hodinové směny (včetně nočních)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Finanční příplatky za noční směny a víkendy
• Osobní příplatky dle výkonu
• Pravidelné vzdělávací kurzy v oboru urgentní medicíny
• Kongresy a stáže
• Pomoc při zajištění ubytování
• Plný nebo částečný úvazek
• Stravenky v hodnotě130 Kč
• Služební telefon s mobilním tarifem
• Penzijní připojištění až 700 Kč měsíčně
• 6 týdnů dovolené, abyste pořádně odpočívali
• Práce s nejlepší posádkou a skvělým týmem
• Institut odchodného
• Nové modernizované základny
• Vlastní odpočinková místnost
• Pracovní oblečení a obuv
• Nástup dle domluvy nebo ihned

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Řadíme se mezi nejlepší posádky v Evropě a děláme všechno proto, abychom zachránili životy lidí včas. Máme základny v několika lokacích Pardubického kraje: Pardubice, Chrudim, Svitavy.
Nabízíme jak plný, tak i zkrácený úvazek, osobní příplatky dle výkonu, pravidelné vzdělávací kurzy a spoustu dalšího.
Chcete se přidat do našeho přátelského týmu záchranářů? Rádi vás přivítáme!

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Odborná způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb.
• Specializovaná způsobilost lékaře
• Případně lékař po absolvování základního kmene anesteziologického, chirurgického, interního a základního kmene
• Zdravotní způsobilost a bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4417173  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc