Provozní pobočky v Budapešti – HPP, možnost zkráceného úvazku a home office

Novitim s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Průběžná komunikace s centrálou v Česku zejména v oblasti účetnictví, zpracování dat, personalistiky
• Zajištění chodu pobočky ve spolupráci s office managerkou (smlouvy, faktury, platby, evidence, reporting, informování o legislativních změnách)
• Spolupráce s daňovou kanceláři při přípravě daňových přiznání a ostatních účetních dokumentů
• Finanční plánování s jednatelem a podílení se na výročním účetním auditu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující mzda až 800 000 forintů včetně bonusů
• Kvartální odměny a prémie
• Flexibilní pracovní doba – budete si vše řídit sami
• HPP nebo možnost zkráceného úvazku dle potřeby
• Volné víkendy
• Home office dle domluvy
• Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
• Mobil a notebook
• Možnost vzdělávání – online kurzy v češtině a slovenštině dle vašeho výběru
• Školení
• Poctivé zaučení na začátku
• Zaměstnanecké slevy
• Příspěvky na stravování 520 forintů za každý pracovní den
• Menší útulná kancelář se zařízenou kuchyňkou
• Občerstvení na pracovišti
• Zaměstnanecké akce (roční setkání všech poboček, vánoční večírky)
• Každoroční firemní setkávání v jedné z poboček v Česku, na Slovensku, v Maďarsku nebo Polsku
• Přátelský tým 20 lidí
• Nástup ihned nebo dle domluvy
• Práce v centru Budapešti

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Nápojové směsí, čaje, kávy, nápojové koncentráty a potraviny – to je všechno, co vyrábíme a distribuujeme. Jsme součásti mezinárodní skupiny s více než třicetiletou tradicí v oboru a zajišťujeme plné obchodní a servisní zastoupení pro maďarský trh.

Momentálně hledáme provozní/provozního do našeho showroomu v Budapešti, který nebo která bude spojkou mezi centrálou v Česku a pobočkou v Budapešti a zajistí mezi nimi kvalitní vzájemnou komunikaci. Mimo jiné také bude mít na starosti administrativní činnost ve spolupráci s office managerkou.

Mluvíte maďarsky a k tomu ještě česky nebo slovensky? Máte zkušenosti na obdobné pozici? Neváhejte se nám přihlásit!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti na obdobné pozici
• Výbornou znalost maďarštiny a k tomu slovenštiny nebo češtiny
• Povědomí o základech účetnictví a orientaci v maďarské legislativě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Daria Onufriets
Tel.: +420732708666
E-mail: poslat životopis
ID: 4420269  Datum zveřejnění: 8.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc