Vedoucí údržby - HPP, mzda až 70 000 Kč

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Správa revizí technických zařízení (opravy, operativní a preventivní údržby, vedení příslušné dokumentaci)
• Řízení chodu areálu společnosti (ostraha, úklid, správa odpadového hospodářství)
• Vedení agendy náhradních dílů a komunikace s dodavateli
• Sledování bezpečnosti práce a ochrany zdraví
• Spolupráce s vedením společnosti na investičních akcích – technické řešení, výběr dodavatele, dohled nad investicemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující finanční hodnocení dle zkušeností až 70 000 Kč
• Práci ve stabilní prosperující společnosti s dlouholetou tradici
• Pracovní činnost ve výrobě, která je v ČR jedinečná a má vlastní know – how
• HPP
• Prémie a bonusy dle vašich výsledků
• Penzijní připojištění
• 5 týdnů dovolené
• Možnost zvýhodněného pronájmu vozu (operativní leasing)
• Pravidelné vzdělávání a odborná školení
• Doučování angličtiny dle vašeho přání
• Závodní stravování
• Občerstvení na pracovišti
• Firemní akce a teambuildingy
• Nástup ihned nebo dle dohody
• Místo pracoviště na Praze 5 – Radlice

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Díly pro letecké motory, plynové turbíny a jaderné reaktory – to je všechno co vyrábíme a do čeho neustále vkládáme úsilí a nejnovější technologie.

Jsme jedna z posledních skutečně výrobních firem v Praze a máme dlouholetou historickou tradici na trhu. Víme, jak je důležitá síla značky, vlastníme unikátní know – how pro výrobu jedinečných produktů a jsme úspěšní jak na domácím, tak i na mezinárodním trhu.

Momentálně hledáme vedoucího údržby s výbornými organizačními schopnostmi, který nám bude pomáhat naši výrobu posouvat ještě víc dopředu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství, servis, údržba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

uživatelská znalost na PC - Základy

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání technického zaměření
• Orientaci ve výkresové dokumentaci
• Výhodou bude relevantní praxe v oblasti údržby strojního zařízení
• Řidičský průkaz
• Základní znalost angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Daria Onufriets
Tel.: +420732708666
E-mail: poslat životopis
ID: 4425652  Datum zveřejnění: 15.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc