Rozpočtář/ka - až 45.000 Kč, 13. plat, home office, flex. doba

Novitim s.r.o.

Místo práce
Jirny, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 48 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řešení zakázek v oblasti vodních staveb (vodní toky, čistírny vod.…)
• Zpracování rozpočtů, sledování změn a provedení dalších úprav
• Poptávání subdodavatelů a zajišťování nabídek
• Analýza a vyhodnocení cenových nabídek
• Spolupráce s kolegy při zajišťování materiálu
• Komunikace s vedoucím, kolegy, stavbyvedoucími...

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující mzdové ohodnocení až 45.000 Kč s ohledem na praxi (po zaučení možné navýšení)
• Práce vhodná pro zkušené rozpočtáře i motivované absolventy :-)
• HPP
• 13.plat
• Služební auto
• Mobil, notebook
• Home office – na domluvě
• Flexibilní pracovní doba
• Útulná sdílená kancelář
• Příspěvek na životní pojištění
• Rodinnou atmosféru
• Vzdělávací kurzy a školení
• Plně vybavenou kuchyňka
• Bezproblémové parkování u budovy
• Zázemí sprch nejen pro sportovce :-)
• Firemní akce
• Kancelář v Jirnech (Praha-východ)

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

V oblasti vodního stavitelství se dlouhodobě věnujeme výstavbě jezů, rybníků, úpravám vodních toků, čistíren vod a dalším zajímavým projektům.

Právě hledáme vás, člověka se stavebním vzděláním, který chce být součástí rodinného týmu. :-)

Hledáte práci, kde si udržujeme přátelský a individuální přístup?
Ozvěte se nám!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání stavebního směru
• Zkušenost na podobné pozici nebo absolventa, který se chce naučit :-)
• Znalost MS Office a AutoCad
• Řidičský průkaz sk. B výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4427530  Datum zveřejnění: 19.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc