Stavbyvedoucí – Praha, možnost pro absolventy

Novitim s.r.o.

Místo práce
Stodůlky, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Koordinace subdodavatelů na stavbě
• Zodpovědnost za technické a materiálové zásobování na stavbě
• Řízení stavebních prací

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující mzdové hodnocení dle zkušenosti až 65 000 Kč + bonusy
• Roční odměny
• Bonusy z projektů
• HPP
• Práce ve stabilní prosperující společnosti s miliardovými obraty
• Adaptační program, vytvořený pro každého uchazeče individuálně
• Zaučení jak na začátku, tak i v průběhu spolupráce
• Zakázky primárně v Praze
• Volné víkendy
• Pružná pracovní doba
• Vzdělávací kurzy a odborný rozvoj v rámci interního vzdělávání a externích školení
• Máte také možnost zdokonalit se v cizích jazycích – jazykové kurzy jsou jisté
• Mobilní telefon
• Notebook
• Příspěvky na penzijní připojištění
• Stravenky v hodnotě 140 Kč
• Sick days
• Multisport karta
• Moderní zařízené kanceláře, pronajímáme si celé patro v office centru na Praze 5
• Pravidelné teambuildingy
• Večírky a příjemné posezení s přátelským týmem
• Všichni si tady už od začátku tykáme
• Výborná káva na pracovišti
• Možnost posunu a kariérního růstu
• Máme také dveře otevřené absolventům
• Dobrá dopravní dostupnost v blízkosti zastávky
• Nástup ihned nebo dle domluvy

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

Rezidenční stavby, industriální průmyslové domy, developerské projekty. Jsme úspěšná stavební společnost, která působí na trhu již přes 30 let.

Přibývají nám zakázky, proto potřebujeme další posilu do našeho týmu. Hledáme stavbyvedoucího, který se bude zaměřovat hlavně na rezidenční projekty primárně v Praze.

Můžete být jak zkušený odborník, tak i juniorní uchazeč se stavebním vzděláním, uplatnění pro vás určitě najdeme.

Budete mít volné víkendy, pružnou pracovní dobu, přístup k nejmodernějším technologiím a spoustu dalšího.

Zaujali jsme vás? Ozvěte se nám!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Praxe na pozici/v oblasti

Stavebnictví

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
• Zkušeností s výstavbou bytového domu výhodou
• Organizační dovedností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4428410  Datum zveřejnění: 20.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc