Přípravář staveb – mzda až 65 000 ve fixu, motivující bonusy

Novitim s.r.o.

Místo práce
Stodůlky, Praha 13, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zajišťování materiálů a služeb na projekty, které budete mít na starost
• Příprava harmonogramu dodávek a poptání dodavatelů a subdodavatelů
• Zadávání výběrových řízení, jejich vyhodnocení a konečný výběr
• Spolupráce a pravidelná komunikace s ostatními kolegy v rámci společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující mzdové hodnocení dle zkušenosti až 65 000 Kč
• Roční odměny
• Bonusy z projektů
• HPP
• Práce ve stabilní prosperující společnosti s miliardovými obraty
• Adaptační program, vytvořený pro každého zaměstnance individuálně
• Zaučení jak na začátku, tak i v průběhu spolupráce
• Vzdělávací kurzy a odborný rozvoj v rámci interního vzdělávání a externích školení
• Máte také možnost zdokonalit se v cizích jazycích – jazykové kurzy jsou jisté
• Mobilní telefon
• Notebook
• Příspěvky na penzijní připojištění
• Stravenky v hodnotě 140 Kč
• Sick days
• Multisport karta
• Moderní zařízené kanceláře, pronajímáme si celé patro v office centru na Praze 5
• Pravidelné teambuildingy
• Večírky a příjemné posezení s přátelským týmem
• Všichni si tady už od začátku tykáme
• Výborná káva na pracovišti
• Možnost posunu a kariérního růstu
• Home office až 4 dny za každý měsíc
• Máme také dveře otevřené absolventům
• Pružná pracovní doba
• Dobrá dopravní dostupnost v blízkosti zastávky
• Nástup ihned nebo dle domluvy

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

Developerské projekty, rezidenční stavby, hezké bytové domy chytrého bydlení. Na trhu se pohybujeme již 30 let a řadíme se mezi jedny z nejúspěšnějších stavebních společností na trhu.

Momentálně procházíme nejlepšími časy a čím dál víc se nám daří. Do našeho šikovného desetičlenného týmu přípravářů hledáme další nadšené parťáky, kteří budou připravovat harmonogram dodávek a poptávat dodavatele.

Máte možnost podílet se na velkých zajímavých projektech a spolupracovat se známými firmami. Každý případ je jiný a rozhodně žádná nuda. Kromě různorodých zakázek na vás také čeká motivující fix až 65 000 podle zkušenosti, roční odměny a bonusy z projektů. Poskytneme vám také možnost home office až 4 dny v každém měsíci.

Můžete být jak zkušený odborník, tak i absolvent, kterého rádi provedeme cestou pozice přípraváře.

Zaujali jsme vás? Přihlaste se!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Stavební vzdělání
• Orientaci v technických výkresech
• Nadprůměrnou znalost MS Office, zejména Excel
• Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4428639  Datum zveřejnění: 20.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc