Výrobní dělník/dělnice – HPP, žádné noční směny, vánoční i letní volno, profesní růst

Novitim s.r.o.

Místo práce
Modletice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 46 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Práce u navíjecího stroje
• Vkládání prokladů, navíjení cívek (součásti do motorů)
• Obsluha drobných strojů
• Práce buď na jednosměnný či dvousměnný (ranní a odpolední) provoz – dle zařazení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Odpovídající ohodnocení – základní mzda je 23.000 Kč, po zaučení možnost navýšení v případě oboustranné spokojenosti
• Další ovlivnění vaší mzdy je jen na vás – současní zaměstnanci mají na výplatách 25, 28, 32 i 35.000 Kč
• Rádi odměňujeme pracovníky, kteří za to „vezmou“
• Žádné noční směny
• Nezáleží na tom, jestli jste muž či žena, absolvent nebo zasloužilý zaměstnance
• HPP
• Šance také pro lidi v invalidním důchodu
• Novou klimatizovanou halu
• Pracovní oděv – trička, boty…
• Zajištěný odvoz na metro Opatov po odpolední směně
• Profesní růst – pracovité lidi rádi vidíme jít výše
• Možnost finančního poradenství ohledně smluv, pojištění…
• Příspěvek na životní pojištění
• Firemní jídelnu – od snídaně po večeři
• Příspěvek na stravování
• 1x kávu za směnu zdarma
• Možnost parkování u areálu
• Dostupnost MHD
• Celofiremní vánoční volno
• Celozávodní dovolenou v létě
• Dárkové balíčky k Velikonocům, Vánocům…
• Firemní akce – vánoční večírky
• Přátelský pracovní tým
• Nástup dle domluvy
• Místo pracoviště v Modleticích

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jsme vývojově-výrobní firma v oboru navíjení statorů a rotorů pro oblast elektráren, vrtaček, koloběžek, průmyslových robotů a další. Hledáme pracovníky, kteří jsou manuálně šikovní a nemají problém s fyzickou prací. Nezáleží na tom, jestli jste muž či žena, absolvent nebo zasloužilý zaměstnance – práci pro vás vždy najdeme.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Manuální zručnost a fyzická zdatnost
• Chuť pracovat a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4438033  Datum zveřejnění: 3.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc