Servisní technik – Praha a Střední Čechy

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Instalace, údržba a opravy přístrojů (průmyslové váhy, dynamické váhy, systémy detekce kontaminantů)
• Školení a konzultace s uživateli
• Poradenství a podpora zákazníků
• Práce pondělí až pátek

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP
• Motivující nástup až 45 000 Kč podle zkušeností
• Výroční bonusy
• Zázemí stabilní zahraniční firmy
• Možnost pro absolventy po škole
• Auto i k soukromým účelům
• Volné víkendy
• Pružnou pracovní dobu dle zakázek
• Možnost kariérního růstu a posunu
• Jazykové kurzy
• Mobil
• Notebook
• Kvalitní servisní nářadí
• e-Benefity
• Odborná školení a školicí materiály
• Podporu zkušených kolegů
• Zdravotní péči
• Příspěvek na penzijní připojištění
• 5 týdnů dovolené
• Nástup ihned nebo dle domluvy

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Průmyslové váhy, dynamické váhy, systémy detekce kontaminantů. Jsme předním světovým výrobcem přesných měřících přístrojů a dodavatelem servisních služeb pro laboratoře i výrobní závody.

Pomáháme zefektivnit procesy v oblastech výzkumu a vývoje, kontrole kvality i ve výrobě. Zabezpečujeme klienty po celém světě díky jedné z největších prodejních a servisních sítí v našem odvětví.

Právě hledáme servisního technika pro oblast Prahy a středních Čech, který zvládne provoz a dynamiku velké nadnárodní společnosti.

Můžete být jak zkušený odborník, tak i absolvent po škole s vyhláškou 50§6. Určitě pro vás najdeme uplatnění s odpovídajícím mzdovým hodnocením.

Zaujali jsme vás? Neváhejte se nám přihlásit!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyhláška 50§6
• Angličtina na úrovni porozumění technické dokumentace (emaily, školení v angličtině, dokumenty)
• Zkušenosti z elektrotechniky, průmyslové automatizace a servisu jsou vítány

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4451401  Datum zveřejnění: 21.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc