Obráběč kovů – náborový příspěvek až 30 000 Kč

Novitim s.r.o.

Místo práce
Zruč nad Sázavou, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha a seřízení CNC strojů
• Čtení výkresové dokumentace, dodržování technologických postupů
• Komplexní technologická příprava dílů
• Obrábění povrchu materiálu – soustružení, vrtání, vyztužování
• Kontrola výrobku
• Práce s měřícími a kontrolními přístroji
• Práce na jednosměnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP
• Motivující mzdové hodnocení dle vašeho výkonu a zkušeností, kde šikovný se může dostat až na 60 000 Kč
• Náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč
• Příplatky za práci přesčas, svátky, noční i odpolední směny
• Možnost pro absolventy se strojírenským vzděláním
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíc
• Přítomnostní odměna 2.000 Kč
• Dotované stravování
• Možnost výběru ubytování hrazené zaměstnavatelem ve sdílených bytech (za cca 5.000 Kč) nebo relokační balíček pro rodinu (pomoc s hledáním ubytování, příspěvek na stěhování, 2 nájmy od zaměstnavatele)
• Příspěvek na dopravu až 3.000 kč
• Výdejové automaty na občerstvení
• Skvělou jídelnu s výběrem z 5 jídel
• Modernizovanou halu
• Firemní akce
• Pracovní oblečení a obuv
• Vlakovou zastávku hned vedle
• Nástup ihned nebo dle domluvy
• Místo práce – Zruč nad Sázavou

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Firma je tradičním výrobcem ozubených kol a mechanických převodovek, obohacená těmi nejmodernějšími technologiemi. Společnost, která působí ve strojírenství přes více než 100 let, hledá vhodné uchazeče na pozici obráběče kovů.

Ať už jste absolvent strojírenství, nebo zkušený uchazeč, rádi vás přivítáme i s náborovým příspěvkem 30.000 Kč!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Buď praxi nebo vyučení v oboru strojírenství
• Orientaci v technických výkresech
• Manuální zručnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4453681  Datum zveřejnění: 25.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc