E-commerce specialista – Praha, kreativa i analytika

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsícMožnost kreativity a tvůrčích činností, rozjezd nových projektů, profesní rozvoj,

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Designovým osvětlením přenášíme skvělou atmosféru do interiérů našich klientů. Jsme česká značka, ale expandujeme do celého světa.

Do týmu v Praze hledáme markeťáka, který má zkušenosti s e-commerce, analýzou dat a nastavováním kampaní.

Co budete dělat?
• Správu online aktivit
• Navrhování a nastavování PPC kampaní
• Optimalizaci e-shopu a webových stránek
• Analýzu a vyhodnocování dat
• Spoluvytváření marketingové strategie