Ředitel zahraniční pobočky/projektový manažer – Mexiko

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řídit zahraniční pobočku a výrobu v Mexiku
• Hledat nové obchodní příležitosti
• Osobně se setkávat s obchodními partnery
• Jednat naším jménem na místních úřadech
• Nosit oblek, ale i montérky, když půjdete omrknout výrobu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující ohodnocení – 80.000 – 100.000 Kč (dle praxe a schopností)
• Spolupráci formou HPP nebo IČO
• Prémie
• Mobil
• Notebook
• Auto i pro soukromé účely
• Využití jazykových schopností (španělština, angličtina)
• Skvělou práci, při které budete součástí něčeho velkého
• Šanci se realizovat
• Prostor pro nápady – chceme Vás slyšet
• Načerpání zahraničních zkušeností
• Zajištění vzdělání dětem v místní soukromé škole
• Hrazení nadstandardní zdravotní péče
• Podporu ze strany vedení
• Další odborné vzdělávání
• Poznání nové kultury a lidí
• Další profesní růst – nechceme Vás brzdit
• Zaučit Vás může současné vedení v ČR nebo v zahraničí

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jsme česká výrobní společnost, která expanduje do celého světa a hledáme kolegu, který by vedl pobočku v Mexiku, kam se sám i třeba se svou rodinou, odstěhuje.

Jako ředitel zahraniční pobočky a projektový manažer byste měl být odborník s tahem na branku a zároveň mít cit pro místní kulturu a její specifika. Na oplátku Vám nabízíme úžasnou práci a novou zkušenost. A pomůžeme Vám i Vaší rodině se stěhováním a zabydlením v nové zemi a, samozřejmě, Vás i dobře zaplatíme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti a praxi ve vedení pobočky/výroby/projektu
• Znalost španělského a anglického jazyka na komunikativní úrovni
• Obchodního ducha a ekonomické vědomosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4483050  Datum zveřejnění: 7.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc