Stavbyvedoucí – možnost pro absolventy

Novitim s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení stavebních zakázek menšího rozsahu (rodinné domy, halové objekty...)
• Dodržování harmonogramu staveb
• Koordinace a řízení činností subdodavatelů
• Aktivní sledování rentability stavby

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP nebo IČO
• Motivující mzdové hodnocení dle zkušeností
• Roční bonusy a prémie
• Práci ve stabilní prosperující společnosti
• Různorodé zajímavé projekty v oblasti pozemního stavitelství
• Pružnou pracovní dobu
• Jsme otevřeni šikovným absolventům po škole, které rádi zaučíme
• Přátelský kolektiv, kde se navzájem podporujeme
• Auto
• Mobil
• Notebook
• Stravenky
• Zajímavé firemní akce
• 25 dní dovolené
• Vyrazíme spolu na hory a jezdíme na kolech
• Příležitost kariérního růstu a posunu
• Pravidelné vzdělávání a školení
• Dobrou dopravní dostupnost a parkování před budovou
• Nástup ihned nebo dle domluvy

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Poskytujeme komplexní služby v oboru pozemních staveb, a to od rodinných domů až po výrobní haly. Jsme lokální firma, která má široký záběr. Našim zákazníkům nabízíme nejen kvalitní projekt, ale i realizaci stavby včetně technického dozoru.

Hledáme šikovného stavbyvedoucího pro oblast Brna a JMK, který nám pomůže s čím dál přibývajícími zakázkami.

Jsme otevřeni jak zkušeným uchazečům, tak i schopným absolventům po škole.

Vidíte se v tom? Rádi to s vámi probereme podrobněji.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
• Uvítáme jak relevantní praxi v oboru, tak i absolventa
• Orientaci v technické dokumentaci a stavebních výkresech
• Řidičský průkaz B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4494615  Datum zveřejnění: 4.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc