Obchodní zástupce – i pro absolventy, auto, HPP i IČO

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 95 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Navazování hlavně nových obchodních vztahů s klienty
• Hledání příležitostí, kde je možné uplatnit naše kvalitní kávovary
• Spolupráce tam, kde se pije dobrá káva :-) – gastro, nemocnice, administrativní provoz...
• Výjezdy za klienty a obchodní činnost dle vašeho bydliště (Praha a okolí)
• Vlastní flexibilní nastavení rozvrhu
• Práce v interním CRM

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Odpovídající fixní ohodnocení 30.000 Kč s možností neomezených bonusů
• Spolupráci formou HPP i IČO
• Otevřené dveře zkušeným obchodníkům i absolventům
• Mobil, notebook
• Auto i k soukromým účelům
• Flexibilní pracovní dobu
• Vlastní rozvržení svého pracovního plánu
• Cenná podpora back office (řešení smluv apod.) pro vaše volnější ruce :-)
• Příspěvek na penzijní nebo zdravotní připojištění
• Profesní růst
• Možnost přinést nové nápady
• Vzdělávací kurzy
• Nástup dle domluvy
• Sídlo společnosti v Jesenici, obchodní působnost v místě vašeho bydliště (Praha a okolí)

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Kvalitní káva a servis – tohle spojení pro naše zákazníky znamenáme už mnoho let. :-)

Hledáme dalšího parťáka, na kterého se dá spolehnout stejně tak, jako na naše stroje.

Jste obchodník, kterého máloco překvapí? Nebo absolvent, který má chuť to prostě zkusit?

V obou případech se nám ozvěte!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti z obchodní pozice
• Nebo chuť rozjet svou kariéru v obchodu od absolventů :-)
• Schopnost naslouchat potřebám našich klientů
• Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4525145  Datum zveřejnění: 22.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc