Talent hunter – filmový průmysl, 70.000 Kč, bonusy, jazykové kurzy

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Aktivní oslovování vhodných kandidátů (sociální sítě a jiné)
• Spolupráce s uchazeči z uměleckých a technických profesí, filmového průmyslu...
• Spolupráce s HR týmem a manažery (nejen v češtině ale i angličtině)
• Hledání nových cest vyhledávání, nastavení strategií, inzercí...
• Vedení a správa databáze talentů
• Spolupráce na projektech a vylepšování procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující ohodnocení až 70.000 Kč – určitě se ale domluvíme :-)
• HPP/IČO – jak vám vyhovuje
• Bonusový program – individuálně nastavený podle vašich potřeb
• Telefon s tarifem, notebook
• Sick days podle vašeho uvážení
• Jazykové vzdělávání – záleží na vaší chuti
• Kariérní růst na míru – můžeme pro vás vhodnou pozici i vytvořit
• Možnosti přímo v areálu využívat jógu, plavání a další!
• Využití příjemných prostor našich zahrad – nejen pro práci ale i k relaxaci :-)
• Tým kolegů, kteří si pomáhají a jsou zkrátka prima
• Příjemné a neformální prostředí, které se nám daří držet i přes to, že stále rosteme
• Práci se špičkovými technologiemi, které vám to vše usnadní
• Občerstvení a výbornou kávu v naší kavárně (přímo v areálu) – vše jde na náš účet!
• Nástup dle domluvy
• Kanceláře a studio na Praze 10 - Vršovice

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Filmový průmysl – to je svět ve kterém se pohybujeme. :-) Jsme jedním z největších postprodukčních studií na světe. Náš talent hunter, jak už název napovídá, má jasný úkol – přitáhnout k nám ty nejlepší talenty. :-) Zvládáte angličtinu a cítíte, že by to mohla být příležitost pro vás? Ozvěte se!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxi v oblasti aktivního vyhledávání – sociální sítě a jiné platformy
• Schopnost vymýšlet nové cesty, jak získat ty nejlepší talenty
• Angličtinu na komunikativní úrovni – komunikace nejen s uchazeči ale i s kolegy Američany
• Reprezentativní vystupování
• Chuť pustit se s vervou do hledání! :-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4553174  Datum zveřejnění: 11.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc