Servisní technik záložních zdrojů elektřiny, Brno – fix až 42 000 Kč, bonusy, HPP

Novitim s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Servis, opravy a testování záložních zdrojů elektrické energie – motorgenerátory nebo bateriové zdroje
• Sólo cestování v rámci celé republiky na jednodenní nebo vícedenní pracovní výlety – záleží na preferencích
• Nejčastěji budete provádět profylaktické prohlídky a zkoušky
• Spolupráce s členy servisního týmu při kontrole a opravě elektrorozvodů
• Komunikace a přímý kontakt s našimi zákazníky z různých oborů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Fixní mzdu až 42 000 Kč
• Bonusové ohodnocení za pracovní efektivitu
• Možnost vlastního rozvržení si pracovní doby
• Příležitost nadpracovat si hodiny a v pátek si dopřát volno
• Zahraniční cesty spojené s profesionálním zaškolením od našich dodavatelů
• Práci se širokým okruhem klientů – obchodní centra, zdravotnická zařízení, dopravní průmysl a mnoho dalších
• Stabilitu ve formě HPP
• Telefon s neomezeným tarifem
• Notebook
• Stravenkový paušál s příspěvkem 90 Kč na den
• Firemní akce – několikrát do roka si rádi posedíme nebo něco ugrilujeme
• Práci v menším rodinném kolektivu o 10 lidech
• Nástup ihned, popřípadě dle domluvy
• Kancelář v Zástavce u Brna

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis v angličtině! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Věnujeme se prodeji a servisu záložních zdrojů elektřiny a chybí nám další servisní technik do party!
Pokud máte elektrotechnické vzdělání a nevadí vám cestování v rámci celé republiky, ozvěte se nám.
Nabízíme fix až 42 000 Kč, bonusy, HPP a šanci absolventům!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání v elektrotechnickém oboru
• Vyhlášku č.50, alespoň §6
• Řidičský průkaz sk. B
• Je výhodou, pokud máte praxi s opravami nebo servisem záložních zdrojů elektřiny
• Občas je potřeba komunikace v angličtině, takže uvítáme, pokud se domluvíte anglicky
• Základní znalost práce s PC – MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4576212  Datum zveřejnění: 11.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc