Projektant osvětlovací soustavy, Praha – fix až 60 000 Kč, bonusy, home office

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha 9, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zpracování technických podkladů ke tvorbě návrhů systémů osvětlení v programu Dialux, GstarCAD
• Využití těchto poznatků ke stanovení finančních nákladů projektu
• Úzká spolupráce s obchodníky, zejména při prezentaci technického řešení u klientů a ekonomiky projektu
• U složitějších zakázek vás čeká sběr dat v terénu na stavbě – maximálně 3x do měsíce

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Fixní část mzdy v rozmezí 40-60 000 Kč
• Bonusovou část ve výši dvou platů, které vyplácíme průběžně během roku
• Home office dle domluvy
• Pružnou pracovní domu s fixní částí 9-14h
• Prostředí menšího týmu – hledáme pátého projektanta do party
• Příležitost pro absolventy elektrotechnických vysokoškolských oborů
• Telefon a notebook k soukromému užití
• 5 týdnů dovolené
• 3 sick days
• Pravidelné teambuildingy, které pořádáme dvakrát do roka
• Měsíční společné snídaně
• Nástup ihned
• Moderně vybavenou kancelář na Praze 9

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Hledáme kreativního projektanta osvětlovacích soustav, který se připojí k našemu týmu. Nabízíme fixní část mzdy v atraktivním rozmezí 40-60 000 Kč, bonusovou složku ve výši dvou platů, home office, flexibilní pracovní dobu a prostředí menšího týmu. Jako součást pracovního procesu se můžete těšit na moderní technologie, pravidelné teambuildingy a měsíční společné snídaně.
Připojte se k nám a rozvíjejte svou kariéru v oboru osvětlovacích systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání technického směru – elektrotechnický obor je výhodou
• Pokud máte praxi v oboru, je to také benefit, ale není to podmínkou – šanci u nás mají i čerství absolventi
• Znalost výkresových softwarů CAD a systémů MSOffice
• Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4595545  Datum zveřejnění: 6.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc