Reagujte bez životopisu

Online specialista marketingu, odměna až 50 000 Kč, možno HPP i IČO, vhodné i pro juniory

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme specialistu/ku na realizaci online činností pro naše klienty. Máš vášeň pro moderní marketingové trendy? Budeš koordinovat online aktivity jako součást našich individuálních řešení, zahrnující také výběr dodavatelů, harmonogram prací a komunikaci se všemi zainteresovanými stranami.

Naše společnost se zabývá marketingovou komunikací, tvoří marketingové strategie a realizuje účinné reklamní kampaně.

Co bude tvým úkolem:

  • Správa online kampaní a tvorba reportů (práce s GA atd.)
  • Rozesílka newsletterů a správa sociálních sítí
  • Správa webů v redakčních systémech a interního CRM
  • Koordinace externích i interních zdrojů a tvorba zadání pro dodavatele
  • Tvorba nabídkových prezentací a rozpočtů v online oblasti
  • Komunikace s týmem a s klienty třeba i v angličtině, prezentování výsledků a reportů
  • Spolupráce na rozvoji e shopu

Co nabízíme:

  • Odměnu až 50 000 Kč podle typu úvazku HPP nebo IČO
  • Pokud budeš šikovný, můžeš mít i více
  • Samostatnou práci na zajímavých marketingových projektech
  • Možnost uplatnit vlastní přistup a kompetenci v plné šíři
  • Spolupráci s profesionálním týmem a přátelskou atmosféru
  • Multisport kartu
  • 5 týdnů dovolené
  • Zvýhodněné nákupy zboží
  • Kanceláře na Praze 9 - Vysočany

Co očekáváme:

  • Znalost online prostředí a zájem o aktuální trendy
  • Zkušenost s nástroji Google a dalšími analytickými nástroji
  • Orientace v PPC reklamě, obsahu a SEO
  • Znalost sociálních sítí v marketingových řešeních
  • Schopnost tvorby wireframes a struktury webů
  • Zkušenost se správou webových stránek (preferovaně Wordpress)
  • Znalost principu CRM systémů a tvorby rozpočtů
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Strategické uvažování a schopnost práce v týmu
  • Osobní zodpovědnost za výsledek
  • Angličtinu na úrovni B2

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4787503  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc