Reagujte bez životopisu

Specialista/ka na automatizované pekařské linky – fix až 70 000 Kč, auto

Novitim s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti nebo znalosti v pekařských technologiích a chuť ponořit se do obchodního světa? Nabízíme fix až 70 000 Kč měsíčně a dynamickou práci! Dodáváme automatizované pekařské linky a hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á by se stal/a specialistou na naše stroje. Umíte anglicky nebo německy? Napište nám!

Co vás u nás čeká:

  • Aktivní obchodní činnost: Péče o stále klienty z potravinářského průmyslu a hledání nových obchodních příležitostí
  • Samostatné řízení projektů: Budete komunikovat s klienty, plánovat a dohlížet na realizaci projektů našich pekařských technologií
  • Dynamická práce: Většinu času strávíte v terénu navštěvováním klientů po celé republice a zbylou část práce můžete vykonávat z domova

Co vám nabízíme:

  • Skvělé platové ohodnocení: Fixní mzdu ve výši až 70 000 Kč + bonusy z prodeje
  • Auto k soukromým účelům: Typ Škody Octavia
  • 5 týdnů dovolené: Pro zasloužený odpočinek
  • Další skvělé benefity: Home office, flexibilní pracovní dobu, jazykové kurzy, stravenkový paušál, notebook a mobil
  • Přátelský kolektiv: Firemní akce, grilovačky a další
  • Spolupráce: Na HPP s nástupem dle dohody

Co potřebujeme, abyste měl/a:

  • Zkušenost s technologiemi v pekařském průmyslu nebo absolventské znalosti v tomto oboru
  • Skvělou znalost angličtiny nebo němčiny pro častou komunikaci s mateřskou společností
  • Řidičský průkaz sk. B

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Rozjezd zcela nového projektu
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zahraniční pracovní cesty
Mobilní telefon
Práce převážně z domova
Auto i pro soukromé účely
Individuální rozvržení pracovní doby
Firemní akce
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Účast na zahraničních konferencích
Notebook
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Spanelová
Tel.: +420739040530
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku